ESSMANN GROUP міжнародна група компаній з унікальним виробничо-збутовим ланцюгом на ринку, що складається з техніки, виробництва, монтажу та обслуговування в областях світла, повітря, безпеки та ефективності для будівельної оболонки.

Ретельне використання ресурсів, виконання правових вимог і високий стандарт якості основні пріоритети ESSMANN. Як і погляд на сучасні розробки в області автоматизації будівель. Саме тому рішення ESSMANN вже сьогодні відповідають вимогам завтрашнього дня: з модульним дизайном, інтерфейсами і можливістю інтеграції їх в систему управління будівлею.
Історія успіху ESSMANN почалась біль ніж 60 років тому. Спеціалізуючись на технології плоского даху та фасаду компанією було створено умови, які роблять ESSMANN в Європі одним з провідних постачальників готових рішень для інтеграції в будівельні (та протипожежні) проекти.

Компанія ІНДТЕК є офіційним представником ESSMANN в Україні. З рішеннями ESSMANN та STG-BEIKIRCH наша Компанія є єдиним повнофункціональним постачальником для промислового плоского даху та фасаду промислових і адміністративних будівель.

В Україні вже понад 10 років ESSMANN успішно представляє свою продукцію, та завдяки бездоганній якості та надійності в експлуатації завоювала прихильність серед наших клієнтів та партнерів.

ТОВ "ІНДТЕК" м. Київ, пров. Куренівський, 17, оф. 1;
тел.: +380 67 419 89 97, +380 67 137 82 77
m.vatan@indtech.com.ua; i.gerasymenko@indtech.com.ua;
Пн.-Пт. 10:00-19:00